Naša firma je partnerom a výhradným dovozcom výrobkov firmy ARCO Industrie pre Slovenskú a Českú republiku.

Ďalej zabezpečujeme dodávku a servis výrobkov a náhradných dielov zn. TECNO Industriale, BECKER, NERGECO, NASSAU a OLYMPS DOOR.

Máme obchodné zastúpenie po celom Slovensku.

FIREMNÝ PROFIL

ARCO Industrie Srl vnikla v roku 2000 pod názvom Porte e Porton Ltd. a bola špecializovaná na hydraulické vyrovnávacie mostíky a sekcionálne brány. Postupne sa jej výrobný program rozšíril na výrobu tesniacich rukávov, rýchlonavíjacích brán , skladacích brán a špeciálne izolovaných brán pre chladiarenský  a mraziarensky priemysel. Arco Industrie Srl kombinuje svoje 30-ročné skúsenosti, získané v oblasti priemyselných a garážových brán, so synergiou a finančnými kapacitami veľkých spoločností.

PRODUKTY

Pochádzajú z moderných a automatizovaných výrobných liniek, ktoré zaisťujú vysoké štandardy kvality a konkurenčné ceny, ale tiež zabezpečujú splnenie termínov dodávok podľa požiadaviek zákazníka. Naše výrobné linky sú flexibilné, takže popri štandardných výrobkoch sme schopní vyrobiť výrobky na mieru, podľa potrieb zákazníka. Kompletný sortiment našich výrobkov je vyrábané výhradne v Taliansku, na dvoch výrobných lokalitách:

¢ Ripatransone (AP): Výroba nakladacích mostíkov, rýchlonavíjacích brán, tesniacich rukávov, skladacích brán, únikových dverí a brán do chladiarenského a mraziarenského priemyslu.

¢ Colonnella (TE): Výroba garážových a priemyselných sekcionálnych brán, komponentov a príslušenstva.